Strona główna‎ > ‎

O nas

Jesteśmy młodą firmą, bazującą na indywidualnych doświadczeniach każdego z nas osobno, w branży informatycznej pracujemy od 11 lat. Przez okres ten zetknęliśmy się z najróżniejszymi problemami natury sprzętowej jak i programowej. Cała nasza wiedza jest oparta na wykształceniu kierunkowym, informatycznym oraz na 11 letnim doświadczeniu. Pośród członków zespołu uzupełniamy się wzajemnie doświadczeniami mogąc w ten sposób świadczyć bardzo szeroki wachlarz usług dostosowany indywidualnie do każdego klienta.

Nie boimy się nowych wyzwań oraz zdobywania nowych kompetencji. Przez 11 lat pracy w różnych środowiskach, z różnymi ludźmi, nauczyliśmy się jak podchodzić do nowych wyzwań i jak ważne jest pozytywne nastawienie.

Nasz zespół charakteryzuje przede wszystkim duża elastyczność w świadczonych usługach jak i w podejmowanych decyzjach. Nie boimy się stosować nowych technologi oraz rozwiązań, są one wręcz dla nas motorem do działania.

To jednak są tylko puste słowa, jeśli naprawdę chcesz nas poznać zadzwoń (+48 608 036 681), przedstawimy się i osobiście przekonasz się o naszym profesjonalizmie.